O nas

http://www.telewizjattm.pl/serwis-informacyjny/2012-05-22/05/136-motocykli-zaparkowalo-w-jastrzebiej-gorze.html?play=on

Organizuję od 2009 roku, co roczną imprezę grunwaldzką (spotkania posiadaczy i  miłośników  Drag Stara).

Dokumenty potwierdzające przynależność do fundacji grunwaldzkiej, organizatora cyklicznego inscenizacji bitwy grunwaldzkiej.

skan-dokumentu-grunwald-2017-2-001

skan-dokumentu-grunwald-2017-001

 

 

W okresie tym uczestnicy otrzymywali pamiątkowy znaczek z każdej imprezy:

          2009 rok

          2010 rok

          2011 rok

       2012  rok

DSC_0315                                                                   2013

DSC_0052

 

2014

 DSC_0203

2015

2016

2017

 

2018

W roku 2018 w związku z dzisięcioleciem zlotu  członkowie klubu, którzy byli już 10 razy na naszym zlocie zostali odznaczeni znaczkiem WETERAN. Serdecznie gratulujemy.

2019

2020

2021

2022

W 2011 roku powstał KLUB MOTOCYKLI CIĘŻKICH GRUNWALD, którego jestem prezesem, jak również w tym samym roku zorganizowaliśmy spotkanie w nowym miejscu na terenie miejscowości Grunwald(patrz: mapa).

Zarząd KLUBU MOTOCYKLI CIĘŻKICH GRUNWALD:

prezes:MIREK
skarbnik: ŻABA

Każdy z członków klubu posiada określone insygnia klubowe:

znaczek klubowy:

naszywka klubowa:

Pełnoprawny członek klubu posiada poniższy komplet , przedstawiony na poniższej fotografii

 

21 myśli nt. „O nas

 1. Pragnę zakomunikować, że dnia 1-go miesiąca Marca, Roku Pańskiego 2012 zostałem pełnoprawnym członkiem Klubu Motocykli Ciężkich Grunwald o Glejcie Klubowym nr. 4/2012.
  Składam serdeczne podziękowanie Kapitule Generalnej za przyjecie mnie do KMC Grunwald i tym samym zobowiązuję się przestrzegania wszelkich praw i wykonywania wszelkich obowiązków, z tego członkostwa wynikających.

  Jeżyk

 2. Z dumą informuję, że dostąpiłem zaszczytu przyjęcia w dniu 2.kwietnia 2012r. w poczet członków Klubu Motocykli Ciężkich z glejtem nr 6/2012.
  Tym samym zobowiązuję się do przestrzegania wszelkich wynikających z tego zaszczytu obowiązków i podporządkowania się obowiązującym prawom.
  Wielkiej Kapitule KMC dziękuję za zaszczyt jakim zostałem obdarzony.

 3. Ogłaszam uroczyście że dnia 02.04.2012 jeździec niespełna rozumu o pseudonimie Xavier zasilił szeregi Grunwaldzkiego Klubu.
  Nr legitymacji – szczęśliwa 13/2012

  Ogromne podziękowanie za zaproszenie do tak zacnej grupy. Jest mi na prawdę niezmiernie miło tym bardziej że traktuję Was jak wspaniałą rodzinę. Niskie ukłony.

 4. W dniu 15 kwietnia 2012 roku w Ostrudzie zostałem wyróżniony przez moich wspaniałych kolegów z Klubu Motocykli Ciężkich Grunwald 2011, zaszczytnym mianem kolegi klubowego
  Tym samym, sprawili mi ogromną niespodziankę i satysfakcję oraz radość, że mogę uczestniczyć jako jeden z nielicznych w życiu i działaniu tak szacownej grupy Starych Porządnych Wiarusów

 5. Z ogromna radością, informuję, iż zostałam wyróżniona i z dniem 17 maja 2012 roku zostałam pełnoprawnym członkiem Klubu Motocykli Ciężkich Grunwald o Glejcie Klubowym nr. 7/2012.
  Po ciężkich zmaganiach, czterech lat mojej przygody z drag starem, jeździe w deszczu, mrozie, śniegu jak i ukropie to wyróżnienie to dla mnie promień słoneczny, który zawsze będzie mi świecił w trudnych chwilach na drogach.

  Wielkiej Kapitule KMC dziękuje z pokłonem i zobowiązuję się, iż Was nie zawiodę.

 6. Ja również dostąpiłam tego zaszczytu przyjęcia mnie dnia 2 kwietnia 2012 w poczet zacnej grupy Klubu Motocykli Ciężkich Grunwald
  Glejt Klubowy nr 20
  Wielkie dzięki dla Kapituły

 7. Ja też dostąpiłem zaszczytu przyjęcia mnie do KMC. Legitymacja nr 22.

  Wielkiej Kapitule serdecznie dziękuję za wielkie wyróżnienie.

 8. Jam ci nie, chwaląc się, w to zacne grono wstąpił.
  Aby z kompaniją stepy wspólnie przemierzać i trunki zacne spożywać.

 9. No i stało się ,nareszcie mogę ogłosić że jestem pełnoprawnym członkiem K.M.C. Jestem dumny że znaczek ,i glejt sygnowany nr 8 ,otrzymałem na polach Grunwaldu z rąk Wielkiego Szpitalnika Mirka .
  Wielkiej Kapitule K.M.C. dziękuję za wyróżnienie ,oraz za to że mogłem dołączyć do tak zacnego grona .

 10. I mnie dostąpił zaszczyt wstąpienia w tak zacne kręgi jakim jest rycerstwo Ciężkich Motocykli Grunwald.Przyrzekam się że będę godnie reprezentował me bractwo i hańby nigdy mu nie przeniósł.I na pola bitewne co rok przybywał aby pitnym miodem toast spożyć w gronie najbliższych.Tak mi dopomóż ……..
  Składam pokłony dla Kapituły

 11. Dostąpiłem i ja tego zaszczytu. Jestem Członkiem KMC Grunwald. Bractwo będę reprezentował godnie i walecznie. Dziękuję zacnej kapitule za zaufanie.

 12. Niespodziewanie, azaliż rzeklbym z zaskoczenia, przyjęty w poczet wojów-motocyklistów KMC Grunwald zgłaszam więc na tym forum swoją osobę wraz z wierzchowcem herbu Dragulec ;)

 13. Wielki Szpitalnik w szpitalu. Nieprawdopodobne!
  Zdrowiej szybko Szpitalniku, klep maszynę bo sezon jeszcze trwa, a i oręż na rok przyszły szykować trzeba.
  Powrotu do pełni sił bez skutków ubocznych Mirku życzymy –
  Alicja :) i Wojtek :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *